NOWA KOLEKCJA SS'24 "JUST BREATHE" JUŻ DOSTĘPNA

Zwroty i reklamacje

Zwroty

Wszystkie zakupione u nas produkty możesz bezpiecznie zwrócić w terminie 14 dni od daty otrzymania paczki bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W tym celu prosimy o e-meila z informacją o zwrocie na adres: biuro@justsimplydressed.com oraz wypełnić formularz zwrotu dołączony do każdej przesyłki lub dostępny na naszej stronie internetowej i odesłać do nas nieużywany towar na adres podany poniżej: 

Just Simply Dressed
ul. Owalna 25
05-420 Józefów

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi posiadać nienaruszone metki. Paczka powinna być solidnie zabezpieczona oraz odpowiednio zapakowana.

Koszt wysyłki w przypadku zwrotu ponosi kupujący, a nasz sklep nie odbiera przesyłek za pobraniem lub wysłanych przy pomocy paczkomatów INPOST. 

Zwrot należności za odesłany towar następuje maksymalnie w terminie 14 dni na rachunek klienta wskazany w formularzu zwrotu.

Reklamacje

Wszelkie reklamacje prosimy kierować na adres e-mail biuro@justsimplydressed.com poprzez wysłanie nam towaru wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym na adres:

Just Simply Dressed
ul. Owalna 25
05-420 Józefów

Wszystkie reklamacje są rozpatrywane w terminie maksymalnie 14 dni. Wypełniając formularz reklamacyjny prosimy o wskazanie czy domagasz się naprawy towaru czy wymiany na nowy o ile istnieje taka możliwość. Jeżeli naprawa ani wymiana jest niemożliwa JustSimplyDressed zwróci Ci całą należność za reklamowany towar. Nie zapomnij również o podaniu w ww. formularzu swoich danych kontaktowych, takich jak adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego i adresu do korespondencji. 

Szczegóły dotyczące procedury zwrotu i reklamacji znajdziesz w naszym regulaminie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl